Firma od pokoleń

systemy kominowe

Mój dziadek założył firmę spedycyjną. Było to już bardzo dawno temu, zaraz po drugiej wojnie światowej, kiedy jeszcze ludzie mieli jakieś prawa własnościowe. Niestety później przyszedł czas komunizmu w naszym pięknym kraju i skończył się przemysł wolno rynkowy.

Jest wiele firm, które są prowadzone od pokoleń

systemy kominoweOczywiście miał zbyt, ale musiał działać jako firma państwowa. Wszystko było robione tak, żeby władzy jak najbardziej odpowiadało. Powoli sobie dziadek działał, później przekazał firmę swojemu synowi a mojemu ojcowi. Po przemianach gospodarczych ojciec, mając firmę i smykałkę do interesu postanowił rozwijać dalej firmę. Firma jak to firma powoli się rozwijała, z racji tego, że do oferty wprowadził beton towarowy oraz takie coś jak ogrodzenia modułowe. Ogólnie rozwój swojej firmy to nie jest taka łatwa sprawa. Jeśli mamy już jakąś firmę, którą jednak chcemy rozwijać, żeby przychody były jak najlepsze powinniśmy pomyśleć o rozwijaniu zakresu działalności naszej firmy. Transport hds to już norma w dzisiejszych czasach, więc nie powinno to nikogo dziwić, tym bardziej że jedyną zamienną opcją jest ładowanie ręczne. Dlatego właśnie hds jest normą jeśli chodzi o transport drewna. Ogólnie firma ma siedzibę główną w Olsztynie, więc z dala od innych większych miast, ale za to bardzo dużo drzew w pobliżu, dzięki czemu transport hds jest bardzo popularny. Ogólnie systemy kominowe to nasza najnowsza opcja, jaką dysponujemy. Nasza opcja jest bardzo bogata jak na firmę z taką tradycją jak nasza. Co by nie powiedzieć mamy klientów niemal z całej Polski, ale też coraz więcej klientów z zagranicy, czy to z Litwy, Niemiec ale także z Francji lub Czech. Oczywiście coraz większa liczba klientów wymagała na nas i naszej firmie coraz większej ilości pracowników i sprzętu. Jednak jak to bywa w interesie wszystko to traktujemy jako inwestycje, która po pewnym czasie przyniesie nam tylko większe dochody, a o to przecież chodzi w każdym biznesie, żeby przynosił jak największe zyski przy jak najmniejszym nakładzie pracy. I tak też u nas dzisiaj jest.

Firma ciągle dostaje nowe zlecenia, pracownicy pracują a my nadzorujemy i zajmujemy się nowymi umowami i nadzorowaniem pracy, jak to kierownictwo, każdy w tego typu firmie ma swoje wyznaczone zadanie.