Kolorowe kabiny prysznicowe coraz popularniejsze.

łazienka

Jakiś czas temu informowaliśmy o tym, iż jeden z najpopularniejszych sklepów z elementami wyposażenia wnętrz w Polsce zdecydował się na dosyć odważny i innowacyjny krok biorąc pod uwagę, iż w Polsce nadal bardzo popularny jest minimalizm i wypuścił kolekcję kolorowych kabin prysznicowych.

Coraz więcej ludzi kupuje kabiny prysznicowe w różnych kolorach

łazienkaSą one niemalże jak dzieła sztuki – piękne z idealnie dobranymi kolorami, idealnie pasujące do minimalistycznych wnętrz które je ożywiają i nadają niepowtarzalnego charakteru. Jak się okazało te innowacyjne kabiny prysznicowe okazały się strzałem w dziesiątkę i Polacy w ciągu kilku dni wykupili całą dostępną kolekcję. Jak przyznali ich nabywcy teoretycznie niewielka zmiana – zmiana wyłącznie kabiny zmieniła całą łazienkę i nadała jej zupełnie innego charakteru niż dotychczas. Zachwyceni są także właściciele kabin, którzy w swoich łazienkach mają duże lustra szczecin na ścianach a wzory z kabiny pięknie się w nich odbijają i w ten sposób ma się wrażenie, iż kwiatowych wzorów jest jeszcze więcej. Przedstawiciele sklepu, który wpadł na genialny pomysł nie kryje zadowolenia z tak dużego zainteresowania, które jak przyznano przerosło ich oczekiwania oraz zastanawia się nad wypuszczeniem kolejnej takiej edycji lub też całej serii, którą tym razem nie będzie już limitowana.

Póki co nie podano jeszcze dokładnej daty kiedy kolorowe kabiny prysznicowe będą znowu dostępne, wiadomo jednak, że klienci będą musieli poczekać na nie przynajmniej około ośmiu tygodni, gdyż mniej więcej tyle trwa proces produkcyjny.