Ogrodzenie gabionowe dla zakładu pogrzebowego

Ogrodzenie gabionowe

Prowadzenie zakładu pogrzebowego zawsze wiąże się z niezbyt miłym zachowaniem sąsiadów względem ciebie. Nikt nie chce mieszkać koło takiego miejsca, a ty bardziej mieć go za płotem. Jaka karawan stoi przed blokiem to wszyscy się zbierają, żeby zobaczyć co się stało, ale żeby tak stał tam na stałe to już im nie pasuje.

Ogrodzenie gabionowe w moim zakładzie

Ogrodzenie gabionoweDlatego kiedy otwierałam własny zakład pogrzebowy to wiedziałam, ze muszę go jakoś zamaskować, a zanim sąsiedzi się zorientują co tam się znajduje to mnie już tak nie będzie. Dlatego tez wybrałam ogrodzenie gabionowe dla mojego zakładu pogrzebowego. Było to bardzo praktyczne rozwiązanie z mojego punktu widzenia. Przez takie ogrodzenia nic nie widać, a w dodatku dobrze one wygłuszają różne hałasy, więc nikt nie powinien niczego podejrzewać. Gabiony są lepsze niż tuje,. Które zanim by urosły to minęło by parę lat, a te wszystkie słomiane maty nie są przecież skuteczne i wszystko przez nie widać. Rozglądałam się zatem za producentem oferującym najlepsze ceny na tanie gabiony. Wyposażenie zakładu pogrzebowego też będzie sporo kosztowało, więc nie miałam ochoty przepłacać za ogrodzenie, nawet jeśli byłoby ono dla mnie konieczne. Myślałam też żeby wziąć kosze gabionowe, ale w końcu wzięłam jeden na śmietnik, wtedy nikt nie będzie niczego podejrzewał.

Na szczęście mój chytry plan się powiódł i do momentu założenia an murze napisu informującym ze jest to zakład pogrzebowy i jak jest otwarty nikt się niczego nie spodziewał. Potem trochę protestowali, ale nie mogli już mnie stąd przepędzić. Jak widać wystarczyło trochę pomyśleć i wszystko dało się załatwić bez problemu.

Więcej informacji o ogrodzeniach gabionowych znajduje się na: http://gabionyogrodzenia.com.pl