Projektowanie wnętrz sklepów i domów bywa różne

projektowanie wnętrz sklepów

Zeszłą jesienią przytrafiło mi się małe nieszczęście. Sąsiad z góry zaprószył ogień i spaliła się duża część bloku. Na szczęście nikt nie ucierpiał ale z mojego mieszkania nie zostało dosłownie nic poza ścianami.

Projektowanie wnętrz sklepów i inne usługi

projektowanie wnętrz sklepówDostałam z ubezpieczenia spore pieniądze ale byłam załamana ponieważ straciłam wiele cennych emocjonalnie rzeczy. Postanowiłam jednak nie płakać nad rozlanym mlekiem i w ramach rekompensaty zamierzałam zatrudnić biuro projektowe do pomocy w aranżacji mojego nowego/starego mieszkania. W całym Gdańsku nie znalazłam jednak żadnego biura, które odpowiadałoby moim pomysłom. Zawsze spotykałam się z tym, że architekt wnętrz wysłuchał mnie mniej lub bardziej dokładnie a później zaczynał forsować swoje własne pomysły. Pół biedy, gdyby te projekty chociaż trochę nawiązywały do moich pomysłów ale zazwyczaj to były zupełnie niezwiązane z moją koncepcją kopie ze stron internetowych nie wiedziałam, że projektowanie wnętrz sklepów i mieszkań jest aż tak trudne, że ludzie się tym zajmujący boją się samodzielnie pracować i wolą zrzynać pomysły od innych. W końcu jednak znalazłam architekta, którego prace i wstępne pomysły mi się bardzo spodobały. Koleżanka mi go poleciła. Pokazała mi aranżacje wnętrz ze swojego domku letniskowego i chociaż nie za bardzo mi się podobały to widać było, że projektant wnętrz dostosował się do wytycznych koleżanki. Kiedy do niego zadzwoniłam okazało się, że nie było go akurat w Gdańsku ale obiecał skontaktować się ze mną jak tylko wróci do miasta. Po dwóch dniach siedzieliśmy już na kawie i rozmawialiśmy o tym jak wyobrażam sobie moje nowe wnętrza.

Byłam bardzo zadowolona z projektu a jeszcze bardziej z ostatecznego efektu. Mieszkanie było jak nowe, śliczne i przytulne, dokładnie takie o jakim marzyłam.