Przyjacielscy sąsiedzi

gruz

Wprowadziliśmy się ostatnio do naszego nowego domu. Jego budowa była naszym ogromnym marzeniem i nie mogliśmy się doczekać tej chwili. Martwiło nas tylko czy damy radę przyzwyczaić się do nowego otoczenia.

Nie każdy sąsiad jest udręką

gruzWszystko wydawało się bardzo obce. Sąsiedzi do około nie byli zbyt skłonni do rozmów, nie widziałam także by organizowali oni wspólne grille czy inne wydarzenia. Powoli zbliżał się moment przeprowadzki. Został nam już tylko wywóz gruzu i mogliśmy wyprowadzać się pod Poznani. Odbiór gruzu, jednak był możliwy dopiero za tydzień, dla usługi natychmiastowej cennik był znacznie wyższy. Po tygodniu, gdy teren był już oczyszczony i mogliśmy w końcu się przeprowadzać. Ze strachem w oczach zwieźliśmy wszystkie rzeczy i zaczęliśmy je rozpakowywać. Powoli urządzaliśmy kolejne pomieszczenia i dom wyglądał coraz lepiej. Postanowiliśmy więc zaprosić sąsiadów na wspólnego grilla połączonego z wieczorkiem zapoznawczym. Byliśmy zdziwieni, ale wszyscy sąsiedzi przyjęli nasze zaproszenie z uśmiechem na twarzy. Wieczór bardzo się udał. Poznaliśmy wszystkich sąsiadów, którzy byli bardzo przyjacielscy. Dodatkowo dali nam wiele przydatnych rad, które znacząco ułatwią nam życie. Jesteśmy już umówieni na kolejne spotkanie, które mam nadzieje zapoczątkuje cykliczne wspólne wieczory. Cieszymy się ogromnie, że sąsiedzi okazali się przyjacielscy.

Zawsze przyjemniej mieszka się wśród osób, które się lubi i są dla nas miłe. Mam nadzieje, że to się z nie zmieni i przez wiele lat będzie nam się tutaj dobrze mieszkało.

Wywóz gruzu na terenie Poznania i nie tylko – http://www.gruzikpoznan.pl/wywoz-gruzu