Rodzinna firma budowlana i ogrodzenia metalowe

ogrodzenia metalowe

Dwa lata temu razem z bratem i dwójką jego synów założyliśmy wspólną firmę. Cała nasza czwórka jest z doświadczenia budowlańcami. Jednocześnie każdy z nas specjalizuje się w nieco innej branży przez co uznaliśmy, że świetnie będziemy się uzupełniać.

Ogrodzenia metalowe ze Śląska są znane

ogrodzenia metaloweJa od jedenastu lat stawiałem ogrodzenia betonowe. Lubiłem i znałem się na swojej pracy ale firma z Tarnowskich Gór dla której pracowałem była bardzo nierzetelna. Stąd powstał mój pomysł na własną firmę. Zwróciłem się z tym do brata, który sprzedawał i montował ogrodzenia panelowe. Nie posiadał on jednak swojej własnej działalności i jedynie był przedstawicielem na Śląsk jednego z dużych, ogólnopolskich przedsiębiorstw. Brat zaakceptował propozycję. W zasadzie wyszło na to, że podpisał z firmą, którą dotąd reprezentował nowy kontrakt. Tym razem miał większe pole manewru a my mieliśmy być dla firmy partnerami a nie wykonawcami czy sprzedawcami. Synowie brata zgłosili się do nas sami. Oboje od dłuższego czasu przymierzali się do założenia firmy metaloplastycznej. Ogrodzenia metalowe-śląsk były ostatnio bardzo popularne na całym Śląsku. Wszędzie wyrastały nowe firmy tego typu i bracia uważali, że mogliby również spróbować swoich sił w tej specyficznej branży. Uznaliśmy, że różnorodność oferowanych przez nas ogrodzeń z całą pewnością będzie działało na nasza korzyść.

I mieliśmy rację. Klienci są zachwyceni kiedy mogą w jednym miejscu rozważyć kilka rozwiązań a nie muszą jeździć od firmy do formy. Nie ma w całym województwie drugiego takiego przedsiębiorstwa jak nasze.