Sprzedaję balustrady i ogrodzenia kute

ogrodzenia kute

Od niedawna prowadzę własny sklep z różnymi akcesoriami budowlanymi. Długo się zastanawiałam nad tym, w co lepiej zainwestować. Jednak przy sklepie budowlanym konieczne są też specjalne regały, podnośniki i wózki widłowe, żeby to wszystko przenosić.

Ogrodzenia kute ręcznie robione

ogrodzenia kuteZ drugiej strony jest bardzo dużo sklepów z meblami i akcesoriami dekoracyjnymi do wnętrz. Nie chciałam wchodzić w taki rynek. Zdecydowałam się raczej na wykańczanie pomieszczeń i działki. Oferuję przede wszystkim różnego rodzaju ogrodzenia. Mam wersje panelowe, gabionowe, liczne siatki, jak również ręcznie robione ogrodzenia kute. Każdy na pewno znajdzie coś dla siebie. Oczywiste jest, ze poza tym muszę również oferować bramy wjazdowe. W końcu to też część ogrodzenia. Swój sklep mam w Warszawie, więc mam dużo klientów nie tylko ze stolicy, ale również z mniejszych, okolicznych miejscowości. Dzięki temu mój interes ma rację bytu. Ostatnio rozszerzyłam swoją działalność o balustrady. Na razie mam tylko balustrady metalowe i drewniane, ale w przyszłości chcę rozszerzyć swój asortyment. Myślę, że to będzie dobre posunięcie i przyciągnie ono nowych klientów. Poza samymi ogrodzeniami zaczęłam tez oferować montaż ogrodzeń. W ten sposób ja dodatkowo zyskuję okazję do zarobku, a klienci są zadowoleni, ze od razu ktoś im te ogrodzenia postawi. Z balustradami chcę zrobić podobnie, ale na razie jeszcze nie mam fachowca, który zająłby się wszystkim.

Mam nadzieję, ze go wkrótce znajdę. Poza tym zastanawiam się, czy nie warto pójść dalej w rozwój przedsiębiorstwa i nie zainwestować na przykład w bramy garażowe, automatyczne systemy, czy też w podmurówki.