Szablony do malowania i ozdabianie pokoju dziecięcego

szablony do malowania

Pokój dziecięcy to zdecydowanie coś, co powinno być bardzo kolorowe, przyjazne, przytulne i ozdobne. W końcu potem jeszcze dzieci będą miały czas na zastanawianie się nad tym czy taki wystrój wnętrza jest modny, czy też czy wszystko do siebie pasuje.

Przydatne szablony do malowania

szablony do malowaniaTeraz jednak mogą puścić wodze fantazji i mieć taki pokój jaki się im będzie podobał. Na pewno będą w nim używane jasne i intensywne kolory. Sprawdzą się zarówno odcienie niebieskiego, różowego, fioletowego, żółtego, jak również zielonego. Unikajmy beżu i bieli stosowanej nagminnie w pomieszczeniach ,,dla dorosłych”. Niech pokój dziecięcy będzie ciekawy i kolorowy. Do tego możemy dodać takie szablony do malowania. Do pokoju dla dziewczynki możemy wziąć szablony malarskie z kwiatkami, słoneczkami, misiami, czy gwiazdkami. Do pokoju dla chłopca weźmy szablony na ścianę przedstawiające samochodziki, kosmonautę, piłkę do nogi, czy rakiety kosmiczne. Na pewno dzieci będą zachwycone takimi dekoracjami, jakimi nie maja ich koleżanki i koledzy. Sprawdzą się również takie dekoracje jak na przykład naklejki na ścianę. Dzięki nim bez malowania możemy szybko przyozdobić pokoik dla dziecka. Wystarczy wybrać takie naklejki ścienne, zdjąć z nich folię i gotowe. Nie trzeba czekać, aż wyschnie farba, czy klej, bo naklejki od razu się trzymają. Mamy w sklepach coraz większy ich wybór, więc nie musimy się obawiać, ze nie znajdziemy czegoś, co będzie nam odpowiadało.

Do tego też możemy prosić nawet nasze dzieci by pomogły nam w takim dekorowaniu. Mogą wybrać miejsce gdzie mają być one przyczepione, a potem razem z nami pilnować, by wszystko było idealnie równo przyczepione.