Usługi brukarskie a odbudowa Starego Miasta w Bydgoszczy

usługi brukarskie

Wykonując ulice w mieście inwestor zawsze musi postępować zgodnie z projektem. Jednak architekt, który projektuje przestrzeń miejską, może już puścić wodze fantazji, oczywiście w graniach rozsądku. Także podczas projektowania ulic w starej części miasta, może pokusić się o nutkę fantazji.

Przetarg na usługi brukarskie

usługi brukarskieUlica w centrum starego miasta może być wykonana tradycyjnie z mieszanki bitumicznej lub też bardziej pasującej w tej rejon kostki brukowej. Co będzie lepsze? Architekt nie ma łatwego wyboru. Mieszanka bitumiczna jest tańsza, jednak to kostka brukowa będzie lepiej wyglądała. Także z takim problemem spotkali się architekci z Bydgoszczy, który musieli odnowić ulicę starego miasta i to jeszcze najmniejszym kosztem. Jednak miejski konserwator zabytków się nie zgodził na tak zwany asfalt, więc stanęło na kostce brukowej. Usługi brukarskie z Bydgoszczy już zacierały ręce na przetarg. W końcu go ogłosili, a urzędnicy sami nie wierzyli, że brukarstwo w Bydgoszczy jest tak popularne i, że tyle osób, bardziej firm się zainteresuje przetargiem. Oczywiście główną kwestią było cena, jaka decydowała o wykonaniu kostki brukowej an starym mieście w Bydgoszczy. Także wyłoniono firmę zajmującą się brukarstwem, która miała wykonać piękna nawierzchnię uliczną z tejże kostki na starym mieście.

Wybrana najtańsza firma się spisała i wykonała kostkę brukową w Bydgoszczy. Jednak nie bez problemów i pojawił się osuw czasowy w wykonaniu inwestycji o około dwa tygodnie. Jednak efekt końcowy był na najwyższym poziomie i położona kostka brukowa na starym mieście w Bydgoszczy jest zachwycająca.