Zalety grzejników stalowych Purmo

grzejniki purmo

Wielu z nas staje przed wyborem najlepszej metody ogrzewania mieszkania. Zastanawiamy się nad tradycyjnymi grzejnikami lub ogrzewaniem podłogowym. Nie trudno zgadnąć, że najpopularniejsze wciąż pozostają domowe grzejniki. Jednak dziś odchodzi się od żeberkowych, masywnych kaloryferów, które niemal zawsze zakłócały wystrój pomieszczenia.

Grzejniki marki Purmo

grzejniki purmo	Współcześnie zastąpiły je zgrabne grzejniki płytowe. Jednym z przodujących producentów stalowych grzejników jest firma Purmo. Oferuje ona funkcjonalne i estetyczne grzejniki panelowe. Zbudowane są z systemu wąskich kanalików, którymi przepływa gorąca woda. Taka konstrukcja wpływa na ich szybkie nagrzewania się, a także łatwe tracenie temperatury w momencie, gdy sobie tego zażyczymy. Szeroka gama rozmiarów pozwoli na dostosowanie idealnego do naszego pomieszczenia. W większości modeli boczne powierzchnie przykryte są tradycyjnymi osłonami, natomiast górna posiada osłonę typu grill. Dostępne są także grzejniki tak skonstruowane, że ich minimalistyczna konstrukcja nie potrzebuje osłon. Te są szczególnie polecane dla obiektów służby zdrowia, gdyż posiadają atest Państwowego Zakładu Higieny. Firma Purmo oferuje szeroki wybór kształtów i rozmiarów grzejników, które nie spełniają już wyłącznie funkcji praktycznej, ale też estetyczną.

grzejniki purmo	Ciekawym rozwiązaniem dekoracyjnym są grzejniki Purmo stalowe z zupełnie gładkim wykończeniem płyty czołowej. Wyróżniają się na tle tradycyjnych grzejników płytowych, których przednia płyta występuje w formie falowanej blachy. Inny interesujący rodzaj to podłużna, wąska konstrukcja, idealna do wysokich ścian. Wszystkie modele pokryte są warstwą trwałego i wysokojakościowego lakieru, który na długo zachowuje blask i elegancji wygląd. Standardowo wszystkie grzejniki stalowe są malowane na klasyczną, czystą biel, jednak można zamówić grzejnik w wybranym przez siebie kolorze. To pozwala na dodatkowe spersonalizowanie naszego zamówienia, by było idealnie dopasowane do wnętrza, które chcemy ozdobić dekoracyjnym grzejnikiem stalowym firmy Purmo. Grzejniki Purmo umożliwiają instalację zarówno do jednorurowych, jak i dwururowych systemów centralnego ogrzewania. Czyni je to uniwersalnym rozwiązaniem dla wielu mieszkań.

Producent oferuje dziesięć lat gwarancji, a okres eksploatacji jest nawet dłuższy. Prócz stalowych grzejników płytowych w ofercie znajdziemy też podobne grzejniki drabinkowe, polecane w wystroju łazienek. Dzięki ogromnej sieci dystrybucji zakup grzejnika Purmo jest możliwy niemal w każdym mieście.