Architekt wnętrz i malowanie potrzebne od zaraz!

malowanie

Witajcie! Mam na imię Paulina i kupiłam niedawno dom jednorodzinny pod Bydgoszczą. Jest wyremontowany, jedyne co teraz jest mi potrzebne to malowanie. Jednak na początku tak jak jego zakup mnie bardzo cieszył tak teraz mnie nieco smuci.

Bydgoskie malowanie potrzebne przy remoncie

malowanieDlatego, że jest to naprawdę spora powierzchnia i ja nie chcę, aby była ona zagracona. Jako, że obawiam się, że może być to dla mnie spore wyzwanie chciałabym, abyście polecili mi jakiegoś dobrego architekta wnętrz, który poradzi sobie z dużymi wnętrzami. Mój domek składa się z siedmiu pokoi, dwóch łazienek oraz kuchni. Dodatkowo mam też sporych rozmiarów przedpokój, który także trzeba odpowiednio zaaranżować. Firma świadcząca usługi remontowe spisała się na medal i wszystkie ściany, sufity oraz podłogi wyglądają naprawdę dobrze. Teraz potrzebuję kogoś, kto tą robotę pociągnie dalej. Wszystkie pomieszczenia były malowanie bydgoszcz w jasne kolory i chciałabym dom urządzić w minimalistycznym stylu. Najlepiej, aby jedna rzecz służyła podwójnie. Widziałam kiedyś obraz, który można było rozłożyć i robił za stolik. Potrzebuje właśnie kogoś tak kreatywnego, z pomysłem i ikrą. Szczególnie dlatego, że mam dwójkę dzieci, które mają inne charaktery i są w innym wieku. Dla dziewczynki chciałabym coś w jasnych kolorach, a dla syna, jakoż w wchodzi w okres buntu coś co będzie odzwierciedlało jego duszę.

Wykończenia wnętrz są dla mnie bardzo ważne, dlatego podchodzę do tego bardzo poważnie. Proszę tylko o sprawdzonych architektów. Nie chcę kogoś, kto nie jest kreatywny i pójdzie do najbliższego sklepu sieciowego nakupować rzeczy.