Nowa praca przy montażu podłóg drewnianych

montaż podłóg drewnianych

To bardzo dobra wiadomość dla wszystkich poszukujących pracy mieszkańców Kołobrzegu oraz okolicznych miejscowości. Właśnie poinformowano, iż w najbliższym czasie rozpocznie się proces rekrutacyjny do jednego z nowo powstałych przedsiębiorstw.

Jaka firma oferuje montaż podłóg drewnianych?

montaż podłóg drewnianychJuż kilka tygodni temu ogłoszono, że w Kołobrzegu powstanie jeden z najnowocześniejszych sklepów oferujący także montaż podłóg drewnianych. Oferta sklepu ma być bardzo szeroka, gdyż poza tradycyjnymi podłogami, będzie można w nim kupić także zewnętrze podłogi drewniane stosowane na balkonach oraz tarasach. Jeden z przedstawicieli sklepu ogłosił właśnie, iż na początku przyszłego tygodnia rozpocznie się rekrutacja na stanowiska osób do obsługi klienta oraz monterów podłóg. W sumie zatrudnionych ma zostać na początku około pięćdziesięciu osób, natomiast docelowo do końca roku ma być ich już około stu. Trzeba przyznać, iż to dobra wiadomość dla wszystkich bezrobotnych oraz osób chcących zmienić dotychczasowe miejsce pracy. Kołobrzeg jest miastem w dużej mierze utrzymującym się z turystyki a jak wiadomo w czasach kryzysu jest to coraz gorszy sposób na zarobienie pieniędzy, dzięki którym będzie można się utrzymać przez cały rok, dlatego też dobrą informacją jest to, że powstają nowe miejsca pracy.

Jak zapewniają przedstawiciele nowo powstałego przedsiębiorstwa, wraz z rozwojem firmy zatrudnienie będzie wzrastało, na co rzeczywiście jest dużą nadzieja, gdyż ma to być największy tego typu sklep w tym rejonie a jego ceny mają być naprawdę konkurencyjne.

Więcej możesz przeczytać na vip-parkiet.pl/cyklinowanie-podlog-parkietowych