Zastosowanie elektrycznych karniszy w hotelach

zasłony hotelowe

Nowoczesne hotele, którym zależy na podnoszeniu swojej rangi pośród innych, stawiają przede wszystkim na nowoczesne rozwiązania w aranżacji wnętrz. Takie systemy jak elektryczne zasłony, nie tylko świetnie się prezentują i są funkcjonalne, ale także potrafią zrobić dobre wrażenie na gościach danego obiektu hotelowego.

Elektryczne karnisze w hotelach

zasłony hoteloweTaki system zapewnia wygodę podczas użytkowania, a także podkreśla estetykę wnętrz, wtedy gdy w hotelu jest wiele, dużych pomieszczeń, wymagających aranżacji. Hotele aspirujące do tego, by stać się hotelami wielogwiazdkowymi, muszą przede wszystkim postawić na odpowiednią aranżację wnętrz. Zarówno w pokojach hotelowych, jak i w innych hotelowych przestrzeniach, takich jak na przykład hotelowe lobby, recepcja, baseny hotelowe czy duże hotelowe sale, wykorzystywane na przykład do organizacji imprez okolicznościowych lub konferencji, muszą posiadać odpowiednio przystrojone wnętrze. Warto wtedy zainstalować specjalne elektryczne zasłony hotelowe, które sterowane są zdalnie poprzez pilota lub przycisk. Taki system może zostać użyty do przystrojenia okna w pokojach, jak i do obsługi wielkich kurtyn z zasłon, przyozdabiających wielkie pomieszczenia. Taka zasłona, zdobiąca na przykład salę audytoryjną czy okna basenu hotelowego, może stanowić oznakę luksusu, co podnosi rangę hotelu. Jeżeli dany hotel organizuje także imprezy okolicznościowe takie jak wesela, i w związku z tym posiada on salę weselną, którą trzeba odpowiednio zaaranżować, zamontowanie specjalnego, automatycznego systemu zasłon stanowi idealne rozwiązanie. Wykonane z masywnych zasłon kotary dodadzą wnętrzu ciepła i przytulności. Takie zasłony mogą zostać uszyte pod indywidualne zamówienie hotelu, tak by jak najbardziej wpasowywały się w charakter wnętrz. Inne zasłony zostaną użyte do przystrajania sal weselnych, a jeszcze inne będą przystrajać lobby. Dodatkowo ręczna obsługa takich zasłon mogłaby nastręczać problemów. Zautomatyzowanie takie czynności jak rozsuwanie zasłon, jest rozwiązaniem funkcjonalnym, znacznie przyspieszającym i ułatwiającym znaczenie pracę pracowników hotelu. Hotele starające się podnieść swoją rangę, jak i takie które stawiają na luksusowe, nowoczesne rozwiązania, często montują specjalne, elektryczne zasłony.

Przyozdabiają one różne hotelowe pomieszczenia i przestrzenie, dzięki czemu tworzą przytulną atmosferę, sprawiając że czynności wykonywane w hotelu przebiegają znacznie sprawniej. Warto poszukać profesjonalnej firmy, oferującej zasłony, która wykona indywidualny projekt zasłon hotelowych, jak i fachowo je zamontuje.